- HAMA

Разклонител със защита от пренапрежение , 6 гнeзда, 1.4м кабел черен
- Защита на свързаните устройства срещу пренапрежение
- Бутон за включване / изключване
- Контакти, под ъгъл 45
- С функция за безопасност на децата
Ако зелената контролна лампичка на разклонитела не свети след включване, контактът, към който е свързан разклонитела, не е заземен. Не свързвайте други устройства към контакта и се свържете с квалифициран електротехник.
Ако червената контролна лампичка на защитата от пренапрежение НЕ свети след включване, това означава, че защитата от пренапрежение е изгоряла и свързаните устройства вече не са защитени.
Разклонител със защита от пренапрежение , 6 гнeзда, 1.4м кабел черен
- Защита на свързаните устройства срещу пренапрежение
- Бутон за включване / изключване
- Контакти, под ъгъл 45
- С функция за безопасност на децата
Ако зелената контролна лампичка на разклонитела не свети след включване, контактът, към който е свързан разклонитела, не е заземен. Не свързвайте други устройства към контакта и се свържете с квалифициран електротехник.
Ако червената контролна лампичка на защитата от пренапрежение НЕ свети след включване, това означава, че защитата от пренапрежение е изгоряла и свързаните устройства вече не са защитени.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой гнезда | 6 |
| ТИП | Стандартен |
| Дължина кабел (m) | 1.4 м |
| Макс. мощност | 3680 W |
| Защита за деца | Да |
| Захранващо напрежение | 250 V |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Черен |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| Материал | Синтетичен материал |
| Вид контакт | Шуко |
| Размери | 4.7 x 4 x 35.7 cm |
| Брой проводници | 3 |
| Сечение проводник | 1.5 mm² |
| Други | Макс. натоварване: 3680W / 16A |
| Оптичен индикатор | Да |
| Тегло | 0.52кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти (count) | 6 |
| Дължина на кабела (m) | 1.5 |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| USB портове (count) | 0 |
| USB-C портове (count) | 0 |
| Максимален товар (W) | 3680 |
| Индивидуални ключове | Не |
| Стенен монтаж | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.52кг |
HAMA Разклонител, 6 гнезда, със защита от пренапрежение
Защитете ценните си електронни устройства от пренапрежения и токови удари с разклонителя HAMA с 6 контакта. Оборудван с 6 шуко гнезда и 1.5-метров кабел, той осигурява надеждна защита за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Защита от пренапрежение — Предпазва свързаните устройства от пренапрежения, удължавайки живота им.
- 6 гнезда — Достатъчно място за множество устройства, включително големи адаптери.
- 1.5 м кабел — Гъвкава дължина за удобно поставяне.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти | 6 |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| Максимален товар | 3680 W |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- HAMA Разклонител, 6 гнезда, със защита от пренапрежение
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













